Zaznacz stronę
adwokat lublin

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Lachtara
ul. Zesłańów Sybiru 4/44
20-008 Lublin

Tel.
530 584 172
mail: kancelaria@adwokatlachtara.pl

NIP: 8121907884

REGON: 520073634

LUB/ADW/1683

Prawnik Magdalena Lachtara oferuję pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, rozwód, alimenty, podział majątku, opieka na nad dziećmi, kontakty. Moja lubelska kancelaria to miejsce gdzie otrzymacie Państwo profesjonalną i kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego. Moja Kancelaria zajmuje się sprawami rodzinnymi. Pomagam przy sprawach o rozdzielność majątkową, w sprawach o małoletnich.
Wybierając adwokata do prowadzenia swojej sprawy rozwodowej, alimentacyjnej lub z całkowicie innego zakresu prawa warto zaufać doświadczeniu! Każda sprawa, każdy Klient jest w Kancelarii Adwokackiej zajmującej się rozwodami, alimentami czy innymi sprawami zawsze traktowany indywidualnie ze specjalnym zrozumieniem. Każda sprawa jest zawsze inna i zasługuje na priorytetowe podejście. na takie podejście zawsze można liczyc w mojej kancelarii.

Porady prawne online – w dzisiejszych czasach gdy jesteśmy zabiegani, ciągle w trasie, ciągle się spieszymy trudno jest znaleźć choć chwilę na spotkanie… lub jadąc na spotkanie stanęliśmy w korku! 
Nic się nie dzieje, zdaję sobie doskonale sprawę z tego, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu moich klientów działam także online. wystarczy się wcześniej ze mną skontaktować i wyrazić chęć spotkania online – prześlę niezbędne informację i spotkamy się online! zapraszam

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Wysyłając wiadomość, akceptujecie Państwo warunki
Polityki Prywatności.